![]() |
| Stop staring at my tits! |
Nu moet ik grif toegeven dat het antwoord hierop veel minder interessant is dan de vraag zelf, maar die prikkelt op zich al voldoende de verbeelding van de potentiële lezer. En daar draait het toch allemaal om, natuurlijk. Na enig vorswerk kom ik tot volgende verklaring:
Het zou ons al lang niet meer mogen verontwaardigen dat wij in weze zoogdieren zijn. Natuurlijk zijn er uitzonderingen, maar die kruipen meestal snel onder hun steen, krijgen een realitysoap op VTM of beginnen een blitscarrière in de politiek. Kenmerkend aan zoogdieren is dat die lichaamshaar hebben, drie middenoorbotten en de mogelijkheid tot het voeden van de jongen door de vrouwtjes melk te laten produceren in tot borsten omgevormde zweetklieren.
![]() |
| De gebruiksaanwijzing (in 't Japans, wel) |
Maar in die eerste zes weken werden dus wel al de fundamenten voor de mammologische ontwikkeling gelegd en zijn er tepels en wat borstweefsel ontstaan. Meer nog, ook mannen kunnen door medische aandoeningen verdere borstontwikkeling krijgen (vraag dat maar aan Bart De Wever) of in extremis zelfs borstkanker. De abnormale borstvergroting bij mannen noemt men trouwens gynaecomastie. Gynaecomastie kan onder andere worden veroorzaakt door het gebruik van anabole steroïden of door teveel te masturberen.
Tot zover mijn erepleidooi voor de heilige speen. En mocht uiteindelijk God één gigantisch grote tepel blijken te zijn, dat belooft mijn leven na de dood een zaligheid te worden. Let op mijn woorden.


positieve discriminatie tiens! Die vrouwen moeten niet alles hebben. (en dan ga ik nu je artikel lezen)
BeantwoordenVerwijderenGelijk heb je. En voor dat recht zullen wij mannen blijven strijden. Leve de Orde van de Tepeliers!
BeantwoordenVerwijderenEindelijk iemand die de tepel met klem verdedigt.
BeantwoordenVerwijderen