![]() |
| Bouwen, het blijft een passie! |
Helaas, geen enkel huis op Immoweb.be kon ons volledig bekoren. Dan was er geen plaats voor een eilandkeuken of was de tuin te krap. Of de kamers te klein. Of de indeling te lomp.
Dus besloten we een paar weken geleden, op zondag 11 maart om precies te zijn oftewel de laatste dag van Batibouw, om misschien wel het truweel ter hand te nemen en zelf te beginnen bouwen. Nu ja, zelf... liefst dan wel sleutel-op-de-deur want we gaan ons niet al te vuil maken, hé. Maar dan wel samen met een projectontwikkelaar die ons voldoende eigen inspraak laat. Want een mening dat hebben we! Allez, twee meningen... dan toch!
Ondertussen hebben we dus al een optie op een stukje bouwgrond en een afspraak met onze bankier.
Soms kan het snel gaan.
[Nu zie ik sommigen onder jullie al bleek wegtrekken. Deze blog gaat toch geen zoveelste bouwblog worden, zeker? Jammer, maar helaas voor die lui. Ik kan dit alleen maar bevestigen. Alhoewel, en dat beloof ik plechtig, ik voldoende ruimte zal laten voor seks en andere infantiele prietpraat... je moet je pappenheimers kennen, niet?]
WORDT DUS VERVOLGD

Een likje in een bouwvakkersdecolleté is ook al goed hoor. Wel opletten voor tarrels.
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met de... optie. Ik zal de avonturen met spanningen volgen. Toch in het begin!
BeantwoordenVerwijderenHartelijk dank. Het is dan ook een heel mooie optie...
BeantwoordenVerwijderenLOL met dungeon, pony en de TWEE meningen ;-)
BeantwoordenVerwijderenInderdaad, wij hebben twee meningen over hoe we die dungeon en die pony gaan integreren. ;-)
BeantwoordenVerwijderen